День відкритих дверей

Майбутні абітурієнти змогли познайомитись з університетом.

19 листопада у ТНТУ відбувся щорічний День відкритих дверей, на якому одинадцятикласники Тернополя та області змогли детальніше ознайомитись з нашим університетом, новими деталями вступної кампанії та правил прийому, поспілкуватися з адміністрацією університету та студентами-учасниками програм обміну, подвійних дипломів чи літніх практик. Ми сподіваємось, що структурована та офіційна інформація чимскоріше з’явиться на сайті університету, щоб ми могли поділитись нею з вами.

Під час представлення кафедр факультету інформаційних систем та програмної інженерії, студенти другого та третього курсів нашої кафедри розповіли присутнім про те, чим вони займаються під час навчання та у вільний час: розробка мобільних додатків, створення 3-Д голограм та графіки, маркетинг у соціальних мережах, програмування мікроконтроллерів, основи робототехніки та розробка програмного забезпечення тощо. Студенти радо показали свої розробки та проекти, поспілкувалися з випускниками та здобули досвід для себе.
І хочемо завершити фразою одного з наших студентів: «Все залежить тільки від вас. Якщо ви хочете вчитися – ви будете вчитися чи тут, чи в Києві. Якщо не хочете – то нічого вас не змусить».

Любимо вас, наші студенти. І дякуємо, що допомагаєте нам!