SDG Hackaton

Привіт! Знаєте, ми дуже радіємо, коли наші студенти самостійно виявляють бажання вдосконалюватись, набувати досвіду та брати участь у різноманітних ІТ-івентах.

Саме тому сьогодні ми розповімо вам про SDG Hackaton, який відбувався 11-12 листопада на базі IT House coworking. На заході, який представляє собою приблизно 24-годинний марафон з генерування ідей, кодингу та презентації власного проекту, взяло участь близько п’ятнадцяти команд серед яких були і студенти нашої кафедри.

Одними із наймолодших учасників стали троє наших першокурсників, які об’єдналися у команду під назвою Bar-tech. І хоча їм не вистачило певних знань та практичних умінь для впевненої перемоги, та все ж вони здобули навички та досвід, який точто допоможе їм у подальшому професійному житті.
Другою стала команда FakeDevs, яка об’єднала в собі студентів ТНТУ та виборола друге місце у хакатоні. Тому ми вітаємо наших студентів Ростислава та Андрія та бажаємо ще більших успіхів та цікавих проектів.

Також ми запитали їх про враження, сподівання і про те, що взагалі відбувалось на цьому івенті. І ось що вони відповіли:

“Захід був дуже класний та організований на високому рівні. Також хочеться відзначити атмосферу – так, дух азарту панував, дуже хотілось виграти, була конкуренція, але і це не заважало допомагати іншим командам, радитись з ними, підказувати, допомагати писати код.
Нашим проектом була модернізація однієї з освітніх платформ, щоб при проходженні певного курсу, людина могла знайти справжнього ментора, який би віртуально чи реально міг допомогти освоїти якісь нюанси.
Наша команда була дуже крута і цікава, але через те, що ми всі були суто програмісти, було досить важко освоїти маркетингову сторону, придумати бізнес-модель. Можливо, іншим командам була важчою саме технічна сторона, але ми використовували знайомі технології, і там все було гладко.
Для таких подій глибокі знання кодингу не є такими вже й обов’язковими. Так, щось писати ви маєте вміти, але сама техніка оцінювалась трохи менше, ніж 1/3 загальної суми балів.
Головним було продати свою ідею суддям. Багато людей, які не вміли програмувати за цю добу навчились багато чого: верстати сторінки, розгортати сервери на якихось технологіях тощо. Їм допомагали, і у них все виходило. Тут головне сильне бажання і креативність. Решту – можна підівчити в процесі.
Суперники були різні: як і сильні, так і не дуже. Але всі всім допомагали. Також були ментори, які могли щось підказати, направити на певний шлях, розповісти тонкощі використання технологій.
Ми всім радимо такі івенти, бо лише будучи активним можна увійти і ІТ, на хакатоні можна поспілкуватись з сильними техлідами, дізнатися багато нового, спробувати себе у незвичних обставинах, познайомитись з багатьма людьми і дати волю фантазії.”

Переглянути відео-відгуки та короткі історії про кожну команду ви можете за посиланням: https://goo.gl/mJhR3t