Візит учнів 2-А класу ТНВК

Наші заходи з’явились на інтерактивній карті, де зібрані події з усього світу, які приурочені до тижня комп’ютерних наук та Години коду в цілому світі (https://goo.gl/59jHrJ). От і в четвер карта поповнилась ще одним заходом – до нас в університет завітали учні 2-А класу ТНВК 7 міста Тернополя.

Школярі відвідали бібліотеку ТНТУ та музей Івана Пулюя, а згодом разом з нашими другокурсниками взяли участь у Годині коду, спробувавши себе у ролі мультиплікаторів та склавши власний ноутбук. Студенти доступно та в ігровій формі розповіли про код та алгоритм, основні частини комп’ютера, файли та пояснили небезпеку вірусів та всіляко допомагали дітям робити одні з перших кроків у вивченні комп’ютерних наук.

На завершення кожен з другокласників отримав сертифікат учасника Години коду та паперовий ноутбук, для якого отримав завдання: самостійно удома чи в школі нанести букви на клавіатуру, таким чином потроху вивчаючи її. Сподіваємось, що діти запам’ятають цей досвід надовго та отримають великий заряд енергії для подальшого навчання.

Дякуємо Леся Дмитроца Iryna Strutynska Iryna Stanko Olga Gladyo Nastia Voitovich Vitaliy Figol Vitalik Semenetc Vitalii Sumko Владислав Федина Денис Дзюба (Denys Dziuba) Андріян Воронка Оля Данильців Tanya Berezhenko Руслан Черевик Ostap Zaluthets Тарас Скуржанський Anton Skrenkovych